System kolejkowy Multi Counter

Multi Counter jest to nowoczesny elektroniczny system kolejkowy drukujący bilety. Rozwiązanie to pozwala umieszczać na bilecie dowolne informacje dla poszczególnych serwisów (tematów) oraz wiadomości ogólne tj. godziny pracy, nr telefonu, adres strony internetowej etc. Osoba przychodząca do urzędu pobiera numerek z drukarki poprzez naciśniecie przycisku.Klient na bilecie ma wypisane informacje, które potrzebne są do tego by mógł trafić do właściwego stanowiska w odpowiednim  momencie.

 

Obsługa przywołuje klienta za pomocą konsoli stanowiskowej, umiejscowionej na biurku. Na wyświetlaczu nad stanowiskiem pojawia się numer biletu, a na wyświetlaczu głównym (tablica) numer biletu i numer stanowiska. Klient dodatkowo informowany jest sygnałem dźwiękowym sygnalizującym przywołanie do okienka, pokoju czy biurka.

 

            W przypadku kilku kolejek tematycznych system rozbudowany jest w litery i strzałki, które przypisane są do poszczególnych tematów. Wyświetlacze nad stanowiskami oraz tablice główne wyświetlają literę serwisu przed numerem biletu. Dodatkowo litera serwisu jest drukowana na bilecie.

 

            Dzięki informacjom znajdującym się na tablicach, wyświetlaczach i na biletach klient wie od początku obsługi (wejścia do urzędu) do jego zakończenia, że trafił do przyjaznej instytucji.

 

 

więcej na www.brakkolejek.pl

Thursday the 18th. GotLink.pl test_/www/rolkidoqmatic.pl/templates/ifreedom-fjt/index.php_test